Woda stworzona dla aktywnych

„Dzięki Rudzkiej Kropli, żadne wyzwania nie są mi straszne, a pokonywanie kolejnych słabości staje się łatwiejsze! Mój pierwszy półmaraton już za mną – teraz czas na podniesienie poprzeczki” – Sonia

Jak wynika z badań, picie wody to gwarancja utrzymania wytrzymałości i szybkości, bowiem nawodniony organizm ma więcej energii do działania. Osoby intensywnie uprawiające sporty wiedzą o tym doskonale, dlatego optymalne ilości dostarczonej wody – szczególnie podczas aktywności fizycznej, są dla nich priorytetem. „Rudzka kropla” to doskonała kompozycja składników mineralnych, orzeźwienie oraz solidne wsparcie organizmu, dlatego jest to bez wątpienia najlepszy wybór dla sportowców i entuzjastów wszelakich aktywności.

Sama w sobie woda nie jest wystarczająca dla potrzeb jakie posiada organizm aktywnej osoby, dlatego kompleksowy skład elektrolitów w jakie bogata jest „Rudzka kropla” to gwarancja uzupełnienie niedoborów, jakie pojawiają się przy intensywnych wysiłku. Straty w nawodnieniu i składnikach mineralnych, odczuć można w postaci pragnienia, braku energii, nadmiernego pocenia się czy osłabionej koncentracji, stąd też solidne nawodnienie przed, w trakcie i po ćwiczeniach czy innych aktywnościach to niezbędny element rutyny treningowej. „Rudzka kropla” to wspaniała alternatywa dla aktywnych, którzy pragną pokonywać kolejne wyzwania, dbać o zdrowie ciała i umysłu oraz po prostu cieszyć się życiem na własnych warunkach.

Close Menu